Ünvan        :  Tübaş Tekstil Ürünleri Boyama San. ve Tic.A.Ş

Telefon      :   0 282 726 23 85

Fax            :   0 282 726 85 62

Adres         :  2. Organize San. Bölgesi Gaziosmanpaşa Mh. 2. Cd. No:16 Çerkezköy /Tekirdağ

E-Posta     :    info@tubas.com.tr  

Web Adresi :   www.tubas.com.tr

TÜBAŞ Tekstil Ürünleri Boyama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Ekim-1984'de Küçükköy / İstanbul’da akrilik çile iplik boyama işlemlerini yapmak üzere kurulmuştur. Geçen zaman içinde örme kumaş boyama ve terbiye işlemlerini yapan bir kuruluş haline dönüşmüş ve kuruluşundan sonra Çerkezköy / Tekirdağ tesislerini devreye almıştır. Bu tesiste, 42.000 m² arazi üzerinde 20.000 m² kapalı üretim alanında 35.000 Kg/gün Örme kumaş boyama, 45.000 Kg/gün terbiye işlemleri yapabilecek bir kapasiteye erişmiştir.

Ayrıca Tübaş Tekstil; İstanbulda üç ayrı üretim tesisinde örme kumaş boyama ve terbiye, Konfeksiyon üretimi ve ihracatı gerçekleştirmektedir. Konfeksiyon üretim yelpazesinde bayan, erkek ve çocuk dış giyimi (t-shirt, sweat shirt, sportswear) bulunmaktadır.


TÜBAŞ Tekstil, müşteri beklentilerini aşmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak için elindeki olanakları etkin olarak kullanmaktadır. Yaşam tarzı olarak Toplam Kalite Yönetimi felsefesini benimseyen TÜBAŞ Tekstil bu inancıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

E-BÜlten Aboneliği
Haberlerden ve duyurularımızdan haberdar olmak için lütfen kayıt olun.