Ünvan        :  Sözal Kimya Pazarlama Ltd.Şti.

Telefon      :   0 224 331 51 53

Fax            :   0 224 331 51 59

Adres         :  KOSAB Güvenli Sok. No: 7 Kestel / Bursa

E-Posta     :    info@sozal.com.tr

Web Adresi :  www.sozal.com.tr

Sözal Kimya Pazarlama ve Sanayi Ltd. Şti., 2007 yılında Çekirge İntam’da beş kişilik bir ekiple 150m2’lik yerleşik bir ofiste Eren Sözal tarafından kuruldu.

2009 yılında Kestel Organize Sanayi Bölgesin’de 3000 m2’lik bir binada depo ve laboratuvar oluşumunu gerçekleştirdi. 2013 yılında ise, aynı sanayi bölgesinde 8500 m2’lik kapalı 3000 m2’lik açık alanı bulunan yeni tesisine taşınmıştır.

Trakya, Ege, Güneydoğu Anadolu ve Orta Anadolu ile Marmara Bölgesin’de faaliyetlerini sürdüren Sözal Kimya, tüm Türkiye sathında müşterisine, tekstil kimyasalları ve boyar maddeleri de dahil olmak üzere birçok ürün çeşidiyle hizmet vermektedir.Hala da tekstil boyalarında dünya devlerinden olan ColourTex yol arkadaşlığını sürdürmektedir. Yıllar önce başladığımız meşakkatli yolculuk bugün, daha fazla çalışan ve daha fazla paydaşla birlikte günden güne gelişerek devam ediyor.

Firmamızda satış kanalında 4 kimya mühendisi, 27 kimya bölümü mezunu çalışmaktadır. Laboratuvar, Ar-Ge, Ür-Ge alanlarında ise 9 kimya mühendisi, 8 kimya bölümü mezunu çalışmaktadır.

Finans, insan kaynakları, planlama, bilgi teknolojileri, tasarım, lojistik bölümlerinde de 32 kişilik bir ekibimiz bulunmaktadır.

Bugün dünyanın pek çok ülkesi ile hem müşteri hem de tedarikçi olarak çalışmaktayız. Dünyanın önde gelen global firmalarıyla güçlü ve istikrarlı ortaklıklar gerçekleştirdik.

E-BÜlten Aboneliği
Haberlerden ve duyurularımızdan haberdar olmak için lütfen kayıt olun.