Ünvan        :   Şark Mensucat Fabrikası A.Ş

Telefon      :   0 262 675 42 00

Fax            :    0 262 675 42 10

Adres         :   ÇOSB İsmetpaşa Mah. 4. Sok. No:3 Kapaklı-Çerkezköy / TEKİRDAĞ

E-Posta     :   info@sarkmensucat.com.tr

Web Adresi :   www.sarkmensucat.com.tr

Tecrübemizi ,Kalitemizle İle Birleştirdik

1950 Yılında tekstil ürünleri imalatı ve toptan satış yapmak amacı ile kurulmuş olan firmamız, tecrübesi ile tekstil sektöründeki başarılı vizyonunu günümüze kadar taşımayı başarmıştır.

Değişen sektör ve piyasa şartlarına kurumsal kimliğini koruyarak adapte olma başarısını gösteren firmamız birçok konuda kendini yenilemiş ve standartlarını devamlı yükseltmiştir.
 
Şark Mensucat, son yıllarda büyük gelişme gösteren iş elbiseleri ve tekstil promosyon pazarında, derin tecrübesi ile pazarın trendini birleştirerek kendisini piyasa oyuncuları arasında üst noktalara taşımayı başarmıştır. Ülkemiz ekonomisine yüksek miktarlarda katma değer sağlayan, kurumsal kimliğini tüm dünyaya kabul ettirmiş birçok firma ile üretim-pazarlama konusunda başarıyla işbirliği kurarak çalışmalarını sürdürmektedir. Söz konusu pazar içerisinde yine birçok kurumsal firma ile dolaylı olarak üretim yaparak ülkemize ve sektöre katkıda bulunmaya devam etmektedir.
 
Şark Mensucat, üretim bantlarında özellikle dokuma ve örme gruplarına ait ürünleri itina ile üretmekle beraber, gününde teslimat konusunda da bir hayli iddialıdır. Amacımız kaliteli üretim beraberinde, en iyi maliyet ve fiyatla tecrübelerimizi birleştirerek en üst noktada müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.
 
Şark Mensucat derin tecrübesini günümüzün gelişen teknolojileri ile de bütünleştirerek sektör içerisinde daha ileriye, siz değerli müşterilerimizle birlikte yürüyecek ve büyüyecektir.
 
E-BÜlten Aboneliği
Haberlerden ve duyurularımızdan haberdar olmak için lütfen kayıt olun.